Poezija      TeToVaRi
Poezija nga TeToVaRi            Pse oj vdekje askush ste don pse gjithkush tye te debon eja tek un me mall te pres mos shko tek aj qe nuk don te vdes aj qe nuk don te vdes lere te jetoj eja tek uen me mall po te kerkoj edhe pse do kish vdekur do isha krenre do te them lamtumiroj bot "TRADHETARE"
TeToVaRi.ch
Mir se keni ardhur te TeToVaRi.ch Startseite Kontakt Forum Galerie Lybri Shop Produkte Impressum Webmaster
®
Copyright © 10.06.2002 by TeToVaRi
Ah moj jet, Une Qaj e ti Qesh, Mu gjumi nuk em zen, e Ti i Qet po Flen. Dashuria Qenka Arme Qe Te Vret Pa Krisme
Die WebSeite wird vom SERVER  TeToVaRi.ch ® verwaltet.
IP Adressa Juaj...
Jeta, megjithate eshte me e mir Ndoshta Zoti ka dashur ti takojme disa njerez te gabuar para se ta takojm ate te vertetin
 
Kujdes...? Nëse jeni një tip i ngjashëm me mua, atëherë keni së paku dy adresa elektronike. Njërën prej  këtyre e shfrytëzoni për çështje biznesi, për tu shkruar kolegëve,  për punë zyrtare, etj, pra me një fjalë për tu përgjigjur ndaj e- maileve  që iu kushtoni vëmendje përditë.                Lexo me Shume!!!
Home MENU

Pershendetje dhe Urime

Live me ju Dj-TeToVaRi

        Pershendetje dhe Urime vetem te RaDioTeToVaRi

Jeni te mir se Ardhur

RaDioTeToVaRi      
Kliko ketu! Kliko ketu!